آکنه و جوش در سنین بالا | بیماری

: جوش و جوش در سنین بالا

به چه دلیل بعضی وقتا تماشاگر جوش و جوش در افراد بزرگسال هستیم چه نوع تغییراتی در بدن اونا موجب بروز جوش و جوش می شن پیشنهاد متخصصین پوست و مو در این مورد چیه

خلیل صداقت پیشه، متخصص پوست و مو و کاشت مو  با اشاره به آدمایی که در بزرگسالی دچار جوش و جوش می شن، گفت: افراد اگه در سنین پایین و نوجوونی دچار جوش و جوش بودن دوباره امکان داره دچار جوش و جوش شن که در واقع ادامه همون آسیب ای است که قبلا با اون مواجه بودن.

صداقت پیشه ادامه داد: وگرنه جوش و جوش ای که در بزرگسالی گریبان گیر می شه، در خانوما نشون دهنده بروز مشکلات هورمونیه که باید در این باره بررسیای لازم انجام بشه.

این متخصص پوست و مو در مورد نشونه هایی که باید بررسی بشه، گفت: نشونه هایی مثل ریزش موی سر و یا موهای زائد مواردی هستن که نشون دهنده مشکلات هورمونی در بدنه که در این صورت باید آزمایشای هورمونی و هم اینکه سونوگرافی از نظر تست عضلانی انجام بشه.

: در صورت وجود مشکلات هورمونی با مصرف داروهای لازم و درمان ریشه ای دلیل جوش و جوش، میشه از شر این عارضه های مزاحم و آزار دهنده خلاص شد و پس از اون به درمان جای جوش پرداخت.

این دکتر گفت: البته در صورت مشکلات هورمونی در آقایون به دلیل اینکه وجود هورمونا واسه بعضی تغییرات در بدن آقایون لازمه، نمیشه از اندازه این هورمونا کاست و باید از روشای دیگری واسه درمان جوش و جوش اونا استفاده کرد.

باشگاه خبرنگاران جوون

منبع : دکتر سلام

منبع :

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *