بهترین ردیاب خودرو کدام است ؟

بهترین ردیاب خودرو کدام است ؟

و هم چنین دارای امکانات فراوانی دیگری از جمله: ۱-حافظه داخلی ، باطری داخلی  و سیستم  ردیابی LBS+A-GPS و تماس ۲ طرفه و… می باشد.

در صورتی که تمایل به دانستن اطلاعات بیش تری دارید به بخش وبلاگ کارا مراجعه بفرمایید.توضیحات تکمیل تر و کامل تری آن جا آمده است.

در چه مواردی به ردیاب نیازمندیم؟!
ردیابی خودروهای شخصی، اداری، سازمانی
ردیابی و مدیریت ناوگان های حمل و نقل عمومی
ردیابی و مدیریت ناوگان های ترانزیت و باربری
ردیابی و مدیریت ناوگان های امداد رسانی
نظارت و کنترل کارمندان هنگام ماموریت یا بازاریابی
موارد امدادی مانند ردیابی افراد زمان وقوع حواث
نظارت بر کودکان، سالمندان، بیماران کم توان و ناتوان
نظارت و ردیابی اموال،نظیر چمدانها، کانتینرها
مراقبت از حیوانات خانگی

اولین تولید کننده ردیاب خودرو کدام است ؟

 

 

دستگاه ردیاب ماشین مدل IR230 ، پیشرفته ترین، کامل ترین و با کیفیت ترین ردیاب ایران رهیاب می باشد که تمامی امکانات را درون خود جای داده است. به جرات می توان گفت هیچ محصول مشابهی در برابر کارایی و کیفیت این GPS خودرو ، توان رقابت ندارد. سیستم امنیتی این ردیاب بسیار دقیق است و مالک خودرو می تواند بدون هیچ گونه نگرانی از امنیت خودرو، از این ردیاب استفاده کند. استفاده از این محصول ملزم به نصب یک عدد سیم کارت درون دستگاه است تا در صورت سرقت و یا باز شدن درب های خودرو از طریق اس ام اس، اطلاعات برای مالک خودرو پیامک شود. طراحی مکان یاب IR230 به گونه ای است که سازگاری کافی برای استفاده از تمام اپراتورهای همراه در آن وجود دارد. در ادامه با بررسی ردیاب پیشرفته و دزدگیر ماهواره ای خودرو ir230 با ایران رهیاب همراه باشید.

 

 

دزدگیر و ردیاب ماشین مخفی IR230

ردیاب خودرو IR230 بهترین مدل جی پی اس برای کسانی است که همیشه دغدغه امنیت خودروی خود را دارند. بدون هیچ گونه اغراق مکان یاب خودرو IR230 بهترین و کاربردی ترین محصولی است که صاحبان خودرو برای تامین امنیت دارایی خود به آن نیاز دارند.

Leave a Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *